Operator magazin online – 07.01.2019

  • Program L-V: 10:00-18:00, Bucuresti

Experienta minima in e-commerce – vanzari online, exprimare coerenta in limba romana.
– spirit de observatie, dinamism, gandire comerciala, eficienta;

– excelente abilitati de utilizare a computerului;
– abilitati de invatare rapida si de gestionare a mai multor sarcini in acelasi timp;
– alte cunostinte de baza privind mediul online

Responsabilitati:
– administrarea produselor si stocurilor din magazinul online;
– efectuarea comenzilor de marfa catre furnizori;
– preluarea comenzilor si trimiterea produselor catre clienti;
– supervizarea permanenta a vanzarilor, a produselor nevandabile, astfel incat sa existe un control eficient al cash-flow-ului;
– promovarea produselor din oferta;
– verificarea informatiilor postate pe site si retelele sociale.

Oferta: salariu fix in primele 3 luni, bonus pentru indeplinirea targetului dupa primele 3 luni.
Posibilitate de dezvoltare profesionala;
Mediu de lucru profesionist, tanar si competitiv.

Store Manager, 14.08.2018

Pozitia este full-time pe perioada nedeterminata si presupune munca de birou si deplasari la clienti

Cerinte: diploma de bacalaureat, cunostinte medicale, biologice sau farmaceutice, experienta de lucru cu aplicatii software de gestiune sau comert online, excelente abilitati de comunicare, exprimare corecta si coerenta in limba romana, limba engleza nivel mediu.

Program luni – vineri intre orele 9 – 18, cu pauza de masa 1 ora.

Laptop, telefon mobil, bonusuri si renegocieri salariale semestriale in functie de procentul de realizare a obiectivelor.